Була дуже здивована,коли спробувала цей крем.За таку ціну нічого не очикувала.Брала як щось допоміжне вдень(сушить вода сильно руки)Не основний догляд.Але..Крем приємно пахне,легка структура,всмоктався миттєво,ніби утворивши гладеньку захисну плівку.Я дуже задоволена Закажу ще
- Преимущества:
- За низьку ціну вражаюча якість
- Недостатки:
- Немає
























































































