Монітор Samsung S32A600N 32" (LS32A600NAIXCI)
залишити відгук
  • Основна інформація
  • Характеристики
  • Написати відгук про товар
Монітор Samsung S32A600N 32" (LS32A600NAIXCI) - фото 1
Монітор Samsung S32A600N 32" (LS32A600NAIXCI) - фото 2
Монітор Samsung S32A600N 32" (LS32A600NAIXCI) - фото 3
Монітор Samsung S32A600N 32" (LS32A600NAIXCI) - фото 4
Монітор Samsung S32A600N 32" (LS32A600NAIXCI) - фото 5
Монітор Samsung S32A600N 32" (LS32A600NAIXCI) - фото 6
Монітор Samsung S32A600N 32" (LS32A600NAIXCI) - фото 7
Монітор Samsung S32A600N 32" (LS32A600NAIXCI) - фото 8
Монітор Samsung S32A600N 32" (LS32A600NAIXCI) - фото 9
Монітор Samsung S32A600N 32" (LS32A600NAIXCI) - фото 10
Монітор Samsung S32A600N 32" (LS32A600NAIXCI) - фото 11
Монітор Samsung S32A600N 32" (LS32A600NAIXCI) - фото 12
Монітор Samsung S32A600N 32" (LS32A600NAIXCI) - фото 13
Немає в наявності
КОД 31232645
Монітори
Переглянути схожі моделі в категорії:
Монітори
Діагональ:
Продавець товару:ТОВ «Епіцентр К»
ТОВ «Епіцентр К»
Основні характеристики
Samsung
Бренд:
Samsung
Роздільна здатність екрана:
2560x1440 (WQHD)
Тип матриці:
VA
Діагональ:
32 "
Частота оновлення:
75 Гц
Гарантія:
36 міс.
Всі характеристики
Обмін та повернення:
14 днів з дня покупки
Бренд:
Тип:
універсальний
Модель:
S32A600N
Роздільна здатність екрана:
2560x1440 (WQHD)
Тип матриці:
VA
Співвідношення сторін:
широкоформатне (16:9)
Час відгуку:
5 мс
Покриття:
матове
Призначення:
32 "
Технічні особливості
Глибина кольору:
8 + FRC біт
VESA кріплення:
100x100 мм
Яскравість:
300 кд/кв.м
Підсвітка:
WLED (світлодіодна підсвітка)
Кут огляду:
Кут огляду (гориз./верт.) 178 ° / 178 °
Контрастність:
Варіанти регулювання положення дисплею:
Частота оновлення:
75 Гц
Iншi можливостi
Вбудовані динаміки:
немає
Вбудована веб-камера:
немає
Інтерфейси
Інтерфейси:
  • USB 2.0
  • 3 x USB 3.0
  • 3.5 mm Mini-Jack
  • DisplayPort 1.2
  • HDMI 1.4
Живлення
Блок живлення:
вбудований
Споживана потужність (при роботі):
52 Вт
Споживана потужність (у режимі очікування):
0,5 Вт
Додаткова інформація
Додаткові характеристики:
  • Підтримка FreeSync
  • Таймер вимкнення
  • Функція "Малюнок у зображенні"
  • Автоматичне розпізнавання джерел сигналу
  • Адаптивна картинка
  • Клас енергоефективності: B
  • Перероблена пластмаса: 3%
  • Ігровий режим
  • Два екрани поряд
  • Технологія усунення мерехтіння
  • Режим захисту очей
  • Еко датчик освітленості
  • Режим енергозбереження
  • Розмір зображення
Базовий колір:
чорний
Колір виробника:
чорний
Країна-виробник:
В'єтнам
Гарантія:
36 міс.
Розмір та вага
Розміри та вага:
  • Вага без підставки: 4.8 кг
  • Вага з підставкою: 6.9 кг
  • Розміри без підставки (ШхВхГ): 716.2 x 424.7 x 41.3 мм
  • Розміри з підставкою (ШхВхГ): 716.2 x 580.5 x 211.4 мм
Комплектація
Комплектація:
  • Упакування
  • Документація
  • Кабель HDMI 1.5 м
  • Кабель живлення 1.8 м
  • Комплект підставки
  • Монітор
Габарити пакування
Цей товар складається з 1 упаковки
Упаковка №1 (ВхШхГ):
171x800x511 мм
Написати відгук про товар
1(0)
На цей товар ще не залишили відгук, будьте першим!
залишити відгук