смачна кава, гарна густа пінка. дуже шумна, дуже вібрує через що сповзає горнятко, довго гріється якщо спочатку грієте молоко. Краще спочатку робити каву а тоді гріти молоко. Загалом проста і легка в користуванні, але вібрація така , що горня може впасти.
- Переваги:
- смачна кава, гарна густа пінка
- Недоліки:
- дуже шумна, дуже вібрує через що сповзає горнятко, довго гріється якщо спочатку вспінюєш молоко.
Олександр
Коли вспінюєте молоко, вона не довго гріється, а випаровувач води охолоджується, щоб не чекати, потрібно вимкнути режим пари і пустити через капучінатор воду на секунд 5, тоді випаровувач остине і можна одразу робити каву





















