Класна чашка♥️ Натуральний колір скла. Ручка зручна. Скло міцне, але вона не важка. Об'єм відповідає, 320 мл
- Преимущества:
- Вигляд
- Недостатки:
- Немає
Класна чашка♥️ Натуральний колір скла. Ручка зручна. Скло міцне, але вона не важка. Об'єм відповідає, 320 мл
Люблю її. Білий такий посуд був у моєї бабусі в селі. Купила собі ще маленьки миски, кламно замінюють мікрокпстрюльки щоб зранку зварити собі 1 порцію вівсянки на приклад. В кружці варю 1 яйце)) дуже зручно. На 2л каструлька теж супе. Невистачає тільки на 1л щоб теж не з дитячими малюнками була, а в кольорі. Загалом цей темнозелений і бордовий класно вписався в мій білий з чорним мінімалізм в квартирі. В селі білі бабусині виглядали не так гарно). Думаю пізніше ще дозбираю собі ностальгічну колекцію в бордовому і зеленому. Невистачає такого друшлака ще) По функціоналу - як будь який інший емальований посуд. Сид довбанув кружкою от плитку - емаль злетіла, а в мене - все ок, вибирала в магазині які краще залиті, то саме нічого не облітало
чашка як чашка, що про неї написати, ще й за таку ціну. не пропускає рідину)))
Не рекомендую по качеству вид хороший
гарна чашка
гарна чашка, але прийшла без упаковки
Очень жаль, но замовлення граммовка не отвечает действительности. Вместо 500 гр я получила 450 гр
Рекомендую.
если бы знала, что я ее не оисою, то не платила бы за нее