Чайник чудовий: і вигляд, і якість. Кришка легко відкривається. Ручка не нагрівається. Свисток дуже гучний, чути на вулиці)). Дякую!
- Преимущества:
- Довший носик, чим у інших. Влазить більше води, чим у інші трилітрові чайники. При закипанні вода не виливається. Гучний свисток.
- Недостатки:
- Немає.












































































