Блок живлення PowerPlant HP90F5525
залишити відгук
  • Основна інформація
  • Характеристики
  • Написати відгук про товар
  • Наявність товару в магазинах (467)
Блок живлення PowerPlant HP90F5525 - фото 1
Блок живлення PowerPlant HP90F5525 - фото 2
Готовий до відправки
КОД 000506987
Безкоштовна доставка
в поштомати Епіцентр
-10% для бізнесу з Visa від ПУМБ
-5% для бізнесу з VISA
+ 5 балів
Оплата частинами або кредит
Продавець товару:
ТОВ «Епіцентр К»
Основні характеристики
Бренд:
PowerPlant
Вихідна потужність:
90 Вт
Вихідна напруга:
19 В
Країна-виробник:
Китай
Гарантія:
12 міс.
Всі характеристики
Обмін та повернення:
14 днів з дня покупки
Ціна:
Бренд:
PowerPlant
Вихідна напруга:
19 В
Вихідна потужність:
90 Вт
Роз'єм:
5.5х2.5 мм