Mustang
242

Каталог товаров Mustang

Отзывы о продукции Mustang

Таверовский Игорь
18.08.2022
Не клеит даже нитки к дереву. купил для модели парусника - теперь мучаюсь. назвать это клей секунда (суперклеем) однозначно нельзя. в мусорку буду выкидывать!
Преимущества:
нет
Недостатки:
не клеит. долго сохнет
Христина
22.01.2021
Відлетіла кнопка від електро чайника, посадила на гелевий клей мустанг, користуюся чайником далі як ні в чому і не бувало Замовлення оформили швидко, спасибі епіцентру що він завжди з нами)
Преимущества:
Математика говорить про те що платиш за 2 тюбика, а отримуєш 3
Недостатки:
немає
Крістіна
13.02.2024
Якщо немає в наявності - нащо тоді можливість замовлення відкрита була , слідкуйте за актуальними залишками! нащо витрачати мій і ваш час
Влад
10.07.2023
Клей как клей, но склеивает реально долго, пластик держал около 5 минут, и то потом через 5 мин он распался. Осмотрел доливать клея не стал, так как он жидкий еще был, соединил опять держал около 5 мин, в общей сумме 10-ть минут схватился. Оставил на ночь. с ура держится вроде неплохо.
Преимущества:
мало заметный следы подтека, но есть, в виде белого налета.
Недостатки:
Очень долго склеивает, около 5 минут
Ренат
30.10.2023
Начитавшись гарних відгуків вирішив придбати. Але яке було моє розчарування. Відчуття що мені дуже не пощастило... Почнемо з геніального маркетингу. На лицьовій частині упаковки написано: - міцність з'єднання - швидкість склеювання Перевертаємо і читаємо інструкцію з використання, де зазначено: - початкова фіксація 5-60 секунд - через 5 хв можна використовувати не піддаючи великим навантаженням. Це взагалі як? Інструкція заперечує описані властивості ))) Що на ділі. Придбав для дитячих іграшок, назбиралась ціла купа, пластик різний від дорогого ABS до дешевого Китаю. Клей довго не "схватується" треба чекати від 2х до 5 хвилин в залежності від кількості нанесеного клею. Ні про яке "швидке склеювання" не може бути й мови. Міцність з'єднання по шкалі від 0 до 10 на тверду четвірку. Ціна "кінська" для такої якості. І тільки тепер зрозуміло логотип компані.
Преимущества:
Відсутні
Недостатки:
Недоклей
Юрий
27.02.2024
Клеит замечательно. Первая стадия высихания до 10 мин. для уверености лучше пускай посохнет сутки. И нужно после замеса не терять вреня на нанесения, схвачевает бистро 1-2 мин. и начинает густеть.
Недостатки:
Запах не очень
Анна
20.04.2022
Клейкая лента с обеих сторон, ничего не защищает от царапин. Не покупайте, это никому не нужно.
Преимущества:
Никаких, это просто широкий скотч.
Роман
27.05.2024
повна фігня. стало гірше ніж було. довелося віддавати на перефарбування.
Андрей
07.05.2024
Если бы можно было поставить ноль звезд, то так и сделал бы. Решил пробовать смешивать, думал размешаю и вдруг произойдет чудо. Но как понимаете его не было.
Преимущества:
Никаких
Недостатки:
Сплошные
Де мій рулет ?
26.12.2023
Клеїть не усе звісно, але пластик, дерево, кераміка і тд пристане. Звісно якщо зашкурити та знежирити поверхню перед використанням. До чогось гладкого воно не пристане, потрібна нерівна поверхня. Обов'язково рукавички, бо липне до рук тільки так, а через запах руки будуть дуже смердіти. До речі запах при змішуванні гидотний, якщо десь поряд з асенізатором коли він працює, дуже схоже. Не усі подібні суміші так смердять, але оця одна з них. Загалом рекомендую, але пам'ятайте про підготовку поверхні перед склеюванням. І про сморід, десь у квартирі напевно буде поганою ідеєю щось з цим робити.
Преимущества:
Працює, дійсно можна обробляти після, клеїть багато чого.
Недостатки:
Смердить при змішуванні неймовірно, сірководень - тобто запах як з вигрібної ями чи старого болота.

Категории Mustang

Видеообзоры продукции MUSTANG