Купував на кухню. Плитка рівна, гарної якості. Кому сподобалась рекомендую!
- Преимущества:
- Різні малюнки, рівна, на ній не видно плям і шерсті від собак.
- Недостатки:
- Немає

Купував на кухню. Плитка рівна, гарної якості. Кому сподобалась рекомендую!
Цвет плитки больше подходит под какао с молоком, с серыми прожилками. Выложили стенки в ванной комнате, смотрится прекрасно. Все от цвета и рисунка плитки в восторге. Цвет плитки меняется от освещения помещения , учитывайте это ( холодный, тёплый свет).
Гарна плитка. Купував на кухонний фартух. Результатом повністю задоволенй. Різати довелося болгаркою. Звичайний плиткоріз для керамічної плитки її не ріже оскільки це керамограніт. Купував із запасом, тому одна плитка залишилась. Якщо комусь потрібно - звертайтесь).
Плитка дуже гарно виглядає. Але є великий мінус - лопає при порізці навіть плиткорізом. Одна пачка явно попалася перепаляна, лопнуло 3 шт з 4ох
Вже купляю цей товар двічі
Ломаеться как ей захочется Может и ровно может и криво Не советую если не хотите проблем и перерасходу
товар соответствует описанию быстро связались и отправили!
Гарна плитка. Майстер сказав, що до неї питань майже нема. У ванній виглядає красиво. Є певна різниця в кольорі вживу та через екран. Вона всюди виробником зазначається, як сіра. У магазині може здатися, що вона більш бежева. Але вона все-таки сіра.
Те що я розчарувалась, це нічого не сказати . Зняли всю і викинули. Гроші на вітер
плитка ректифікована