Засіб чудовий, працює навідмінно. Просто потрібно після нанесення деякий час почекати, щоб лід розтанув, тоді можна згорнути його щіткою Найкращий засіб з усіх, якими користувалась.
- Переваги:
- Гарно розморожує скло
Засіб чудовий, працює навідмінно. Просто потрібно після нанесення деякий час почекати, щоб лід розтанув, тоді можна згорнути його щіткою Найкращий засіб з усіх, якими користувалась.
Дуже гарний очисник. Беру вдруге. Спочатку він мені не сподобався, але якщо дотримуватись рекомендацій виробника, він дійсно працює! Чистила обивку крісел, дивана, а також килим. Дуже приваблива ціна.
никакой пользы
Несмотря на то, что распылитель так себе, результат очень хороший. Если руки из правильного места растут, всё будет как нужно. Использую на молдингах, зеркалах, бампере и покрышках, работает не хуже чем любой чернитель для шин. Выдерживает пару моек, иногда и не пару, может от пены или погоды зависит, но две - это точно. Пользуюсь уж пятый (!) раз, вот, собираюсь ещё покупать, хотел убедиться по поводу цены и удивился низкой оценке.
досить добре все відмив. головне дотримуватись інструкції до засобу.
За свою цену отличный чернитель шин.
Почистив диски перший раз, результат дуже хороший, головне взяти нормальну щітку для кращого ефекту. Очисник явно працює. Рекомендую.
Сильно воняє. Не раджу для побутових цілей.
Дієвий засіб, але використовувати лише на вулиці)
нормальний поліроль для гуми
Підпишіться на наш канал