Expert Tools
224

Каталог товаров Expert Tools

Отзывы о продукции Expert Tools

Евгений
07.10.2023
Пытался разобрать чтобы убрать внутри расплавленный клей попавший туда в в процессе работы. Клавиша подачи стержня была заблокирована клеем.
Недостатки:
Болти под трёхранную викрутку mercedes
Юрий
16.05.2021
Два года в "эксплуатации". Ну, НИКАКОЙ! Толку мало, разве что послушать визг при включении. А дальше - сама сама... Пластмассу не смог распилить! Полировка , тоже не возможна! Деньги на ветер. Вынужден покупать другой. Да, и кабель питания где-то переломился внутри. Можно исправить путем разбора, только зачем?
Преимущества:
Ни каких.
Недостатки:
Сам "аппарат" в целом, да и комплектация туда же.
Ігор
19.11.2021
Кумедно. Купити інструмент по низу ринку і ним штробити без перестанку. Нагрівається швидко і так що руку вже не втримаєш. Це такий смарт механізм) якщо пече в руку - відпочинь і болгарка відпочине. Бюся бо заклад, що спалили ті, хто у рукавицях був - не відчув тієї межі. А взагалі, любителі дешмана: лайф хак як я цією болгаркою проширобив майже 1.5 км і не спалив - я взяв три такі і постійно міняв. Поки одна працює: інша стине. Таким чином я працював без перестанку кілька днів. Такого б не витримала жодна яка завгодно дороге і брендвова, як ці витримали, нехай і троє. Так що просто рахуйте гроші: можна взяти спаркі за 4 і за пів дня згорить якір вартістю 1.2 тис. І робота не зроблена і по грошах зальот. Тому ці дешовки рулять, просто треба уключати до них голову і не вимагати надзвичайного, чого в брендова не стягне
Преимущества:
Ціна
Недостатки:
За таку ціну недоліки не шукають
Анна
20.10.2022
Купили для перевозки до 40 кг. Нагружали 30 кг, тележка справилась, но подшипники в колесах при перевозке 30 кг шумят . Вес 80 кг грузить на тележку не советую
Преимущества:
Компактная
Недостатки:
Пока не нет, но 80 кг грузить не советую
Александр
17.07.2023
Купував такий візок в іншому місці. Компактний і легкий. Але дуже вузька колісна база. По нашим дорогам, кидає зі сторони в сторону. Для нього потрібні тільки рівні поверхні.
Преимущества:
Компактний і легкий.
Недостатки:
Невдала конструкція.
Зоряна
20.07.2022
Не рекомендую купувати цей візок навіть за ті гроші.
Преимущества:
На вигляд велика і вмістима, але це тільки на вигляд
Недостатки:
Колеса зроблені з пластмаси, яка швидко тріскає, особливо коли є нерівна поверхня на тротуарі. В мене колесо одне тріснуло і відпало, добре що на тротуарі, а не на дорозі. Користувалась рідко, вибирала дорогу пряму, але це не для цього візка. Метал , з якого зроблено візок , алюміній, великі навантаження не переносить(більше 5 кг) , вигинається. Не рекомендую.
Александр
24.12.2022
.
Преимущества:
Эта тачка ДО 20 кг и ДО 170 см роста! Складывается.
Недостатки:
1. 20 кг для этой тачки уже тяжело, за 60 кг забудьте! 2. крепление колес на пластмассовых стойках, зная это опять таки какие могут быть 60 кг!? 3. при загрузке более 20 кг начинает гнуться эти пластмассовые стойки и ломаются! 4 после разгибания колес нет блоктровок колеса, под углом они может сложиться... 5 Тачка если рассматривать ее для 60 кг.
Леонид
19.05.2023
Гарні продавці раджу, бажаю вам усім здоров'я и мирного неба.
Преимущества:
Колеса замовив на другий день сполучив підійшли дякую.
Недостатки:
Недоліків нема
Светлана
27.09.2022
Не очень устойчивая.
Преимущества:
Красивая, легко складывается, компактная. Приятная цена
Недостатки:
Прогибаются ступени даже при нагрузке 70 кг. Накладки из пластика
Волошко
15.02.2024
Лопаются при зажимі, пластик не якісний
Преимущества:
Немає
Недостатки:
Дуже кригкі

Видеообзоры продукции EXPERT TOOLS