Невірна свердловка виробника....
- Недостатки:
- Невірна свердловка полки....Досвердлювали як має бути. Лишні отвори прийшлось глушити і зафарбовувати.

Невірна свердловка виробника....
З часом покриття злізло і метал почав ржавіти.
Ролик на 10 кг максимум и то в статике. Барахло полное.
Гарна якість
Якщо буде без тріщин (розшарувань) - то відмінно за цю ціну.
Петлі гарної якості доводчик працює . брали для кухонного гарнітура. недоліків немає
Рекомендую.
все сподобалось фурнітура добра, справляється....
Все добре. Так як і очікувалося
Половина ніжок погано тримаються до основи,погано приварено,чи то вона просто на клею.
Подпишитесь на наш канал