Comit
46

Каталог товаров Comit

Отзывы о продукции Comit

Сергій
15.05.2024
Думав що це сітка, але це не так. Уе суцільний скотч.
Преимущества:
Добре клеїться
Недостатки:
Непрозорий, це не сітка, це скотч
Иван
21.02.2021
Полная лажа, засчет своей формы при повороте упирается в короб. Тугая не истово, при попуске пружины на пол оборота начинает клинить о корпус. В общем категорически не рекомендую. Взял исключительно из за дизайна и пожалел, деньги на ветер. Теперь придётся искать что то схожее по креплениям чтоб не делать кучу дырок в двери
Преимущества:
Дизайн.
Недостатки:
Вся ручка сплошной недостаток
Віктор Криницький
01.11.2022
За свої кошти аналогів просто немає.
Преимущества:
Добротний якісний метал. Вживу виглядає дуже гарно.
Андрей
25.10.2023
Сама ручка виглядає добре, важка, виготовлена з суцільного матеріалу, приємна на дотик. Недолік і досить суттевий - проблема з накладками. Вони по габариту товще ніж розетка ручки. Закручуєшь до упору і вони виступають на 2 мм, тобто не ховаються у одну полощину з розеткою ручки. До тогож діаметр різьби однієї накладки більше ніж різьба на розетці ручки, накладка просто провалюється і не фіксується. Довелось на різьбу наматати скотч щоб прибрати зазор і якось зафіксувати накладку. Якщо уважно подивитись фото товару там видно як накладка виступає за габарит розетки ручки.
Преимущества:
Вигляд
Недостатки:
Не збираються компоненти
Роман
13.11.2023
китайці фарбували їх скрученими в зборі, і вони продаються з накрученою накладкою. Але щоб інсталювати потрібно викрутити накладку, і тут з цим неабиякі проблеми. Я довго мучився поки не знайшов спосіб розкрутити за допомогою заливки пипеткою в місця дотику дихлоретану. Він розрихлює фарбу за хвилину і тоді можна розкручувати. Тільки капати треба обережно, щоб зіпсувати фарбу на лицьовій стороні.
Преимущества:
ціна
Недостатки:
75% неможливо розкрутити накладку, бо фарба в різьбі
Дарья
24.03.2023
Сломалось в руках меньше чем через неделю после установки....
Преимущества:
Никаких
Рад Уделис
10.11.2020
В комплекте нет креплений к стене. В инструкции они даже нарисованы, но в комплекте не идут. И даже не написано, какой размер или маркировка нужны, и в итоге приходится выдумывать велосипед, чтобы прицепить систему к стене.
Преимущества:
Дешево
Недостатки:
Для монтажа не продумали комплектацию
Любомир
30.11.2022
Дана накладка призначена для защолки на вхідні двері, так як має захисну пружину від випадкового повороту це для тих хто не знає
Преимущества:
Призначена для вхідних дверей !
Недостатки:
Поки не виявлено
Дима
06.05.2024
Погана якість.
Недостатки:
Заїдає замок

Видеообзоры продукции COMIT