Купували сину на день народження. Дуже задоволений подарунком. Легкий, маневрений, гарний (що теж важливо).
- Преимущества:
- Ціна, якість дуже хороша
- Недостатки:
- відсутні
Купували сину на день народження. Дуже задоволений подарунком. Легкий, маневрений, гарний (що теж важливо).
За свої гроші топ. З коробки були трохи розслаблені болти на платформі, і був люфт конструкціїї всієї. Але я підтягнув їх викруткою і стало добре. В цілому, насос топ за свої гроші. Хоча дешевим у руках відчувається
Чудовий велосипед, особливо за свої гроші. Обирав разом з донькою. хоч їй тільки колір сподобався, але якість за такі гроші - як на мене топ. Не скрипить, не люфтить, гарні колеса. Подивимось, як буде в користуванні надалі, але за перший тиждень нарікань взагалі нема, і добре, що дитині зручне сидіння
Брав цей велосипед без завищених очікувань сину 12 років, але в результаті приємно здивував. Виглядає вживу краще, ніж на фото. Посадка зі слів дитини зручна, після першої прогулянки нічого не скрипіло і не люфтило. Для міста, парку і поїздок по району дуже толковий варіант. Не топовий спортбайк, але як на свою ціну виглядає і їде дуже достойно, а головне, що дитина задоволена