Купуй телевізор Hisense серії UX, U7, U8 та отримуй диспенсер для пива в дарунок*!

Перейти в новые акции
Акция окончена

Условия акции

Акція діє з 01.06.2024 р. по 15.07. 2024 р. або до повної реалізації товарів з асортименту телевізорів ТМ Hisense (серій UX, U7 або U8 з діагоналлю від 55” до 100”) у мережах ТЦ «Епіцентр» та «Нова Лінія» на території України, за винятком тимчасово окупованих територій та територій населених пунктів, що розташовані в зоні бойових дій та на лінії зіткнення, а також на epicentrk.ua та nl.ua.

*під дарунком мається на увазі придбання Диспенсера Hisense для пива HBD5A за 1.20 грн з ПДВ.

Кількість товару обмежена. Зображення змодельовано. Зовнішній вигляд дарунка (диспенсер для пива) може відрізнятися від зображеного кольором, моделлю тощо. У випадку закінчення в конкретному ТЦ «Епіцентр» чи «Нова Лінія» товарів, що беруть участь у пропозиції, вважається, що в цьому торговому центрі така пропозиція закінчилася достроково.

Детальніше про умови акції та перелік товарів, що беруть участь в акції, дізнавайтеся в консультантів Центрів Техніки [ЦеТе] мережі ТЦ «Епіцентр» та відділу «Побутова техніка» ТЦ «Нова Лінія», а також на epicentrk.ua, nl.ua

Замовником, Організатором та Виконавцем Акції є ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮК ДИСТРИБЬЮШН», код ЄДРПОУ 31901655.

Кількість товару обмежена.

ТОВ «Епіцентр К» залишає за собою право змінювати ціни в період дії пропозиції.

Якщо товар за цією пропозицією бере участь в іншій акції або на нього в магазині встановлено окрему економію, то покупець повинен обрати, на яких умовах він придбає цей товар.

Маєте запитання? Скористайтеся номером телефону гарячої лінії 0 800 20 27 27. Дзвінки зі стаціонарних телефонів, а також мобільних операторів Київстар, Vodafone та lifecell у межах України безкоштовні.


З повними умовами можна ознайомитися в Порядку дії акції.
Узнавайте о новых акциях первыми!
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях!