Годинник на перший погляд гарний та має великі цифри. Є нічний режим коли індикація стає трохи темнішою. Але всі ці переваги перекреслені тим що через рік користування перегоріли кілька сигментів двох останніх цифр - годину видно а хвилини частково. До того ж хвилини ще й мерехтять. Пробував знайти майстерню де відремонтувати але ніхто не хоче братись за ремонт цього пристрою. Не рекомендую купувати цей годинник - викинуті гроші. Ще ніколи у мене не виходило нічого з ладу так швидко як цей годинник. Тому й гарантії немає тривалої. Краще пошукати з ручним регулюванням яскравості - такий буде довше працювати.
- Преимущества:
- Годинник гарний та має великі яскраві цифри
- Недостатки:
- Через рік згорило кілька сигментів хвилинних цифр.









































































