Відеокамера MHD AMW-2MIR-20W/2.8 Pro
2
  • Основна інформація
  • Опис
  • Характеристики
  • Всі запитання та відгуки (2)
  • Наявність товару в магазинах (416)
Відеокамера MHD AMW-2MIR-20W/2.8 Pro - фото 1
Відеокамера MHD AMW-2MIR-20W/2.8 Pro - фото 2
Готовий до відправки
КОД 30601786
Безкоштовна доставка
в поштомати Епіцентр
-10% для бізнесу з Visa від ПУМБ
-5% для бізнесу з VISA
+ 13.64 бала
Оплата частинами або кредит
Продавець товару:
ТОВ «Епіцентр К»
Основні характеристики
Тип:
провідний
Застосування:
  • для вулиці
  • побутовий
Ступінь захисту оболонки відеокамери IP:
66
Дальність ІЧ-підсвічування:
40 м
Режим «день/ніч»:
є
Гарантія:
12 міс.
Бере участь в акції:
Оплата частинами в Епіцентрі
Всі характеристики
Циліндрична MHD-відеокамера с 1/2.7" Aptina CMOS (AR0230) матрицею.
Роздільна здатність 2mpx(1920x1080). Світлочутливість 0.01Lux(F1.2), 0Lux с ИК. ІЧ-20м.
Фіксований об'єктив 2.8 мм. Кут огляду ~103°.
Режими AHD, CVI, TVI, CVBS. Функціонал: BLC, HLC, AWB, AGC, ICR, 3DNR, DWDR.
Живлення DC12V. Захист IP66.
Металевий корпус. Розміри 182х66х67 мм.
Обмін та повернення:
14 днів з дня покупки
Матеріал:
метал
Мінімальна освітленість (кольорова зйомка):
0,01 люкс
Мінімальна освітленість (ч/б зйомка):
Кольорова зйомка:
є
Кут огляду по горизонталі:
87 градусів
Тип об'єктива:
фікс
Розмір та вага
Розміри:
182х66х67 мм
Вага:
375 г
Ціна:
Бренд:
Atis
Тип матриці:
CMOS
Розмір матриці:
1/2.7"
Живлення:
12 В
Роздільна здатність:
1920x1080 (Full HD)
Кількість ефективних мегапікселів:
Застосування:
Кількість мегапікселів матриці:
Режим «день/ніч»:
Інфрачервоний освітлювач:
так
Фокус відеокамери:
2,8 мм
Дальність ІЧ-підсвічування:
40 м
Діапазон робочих температур:
-30 °C
Додаткова інформація
66
Спосіб монтажу:
зовнішній
Країна-виробник:
Китай
Гарантія:
Габарити пакування
Цей товар складається з 1 упаковки
Упаковка №1 (ВхШхГ):
182x66x67 мм