Шпаклівка непогана, не знаю як в кого, але в мене все добре з нею в роботі, купив перший раз, але це ну прям зовсім НЕ супер-фініш, це скоріш просто фініш, порівнюю з Кнауф Мульті-фініш то він прям пудра, а цей суперфініш трохи з мілкими крупинками, все інше норм
- Недостатки:
- Присутні дрібні камушки, прям зовсім маленькі, які потім вилазять при шліфуванні, або коли шпаклюєте то царапают створюючи дрібні полоси
























































































