Чайники з малюнком в Ужгороді

Відгуки: Чайники з малюнком в Ужгороді

Георгина

15.12.2025

Замовляла цей чайничок для себе, виглядає по справжньому дуже елегантно, підійде під будь-яку кухню, чи навіть для подарунку, надійний, якісний, те що я хотіла, моя подяка Вам!

Переваги:
Гарний, елегантний, на подарунок як варіант
Недоліки:
-

Юлия

31.05.2026

У вересні 25 року купила такий же чайник , але з іншим малюнком. Через півроку використання на дні всередині чайника злізла емаль , з'явилась пляма , чайник став непридатним, хоча ніколи не залишався довго на гарячій плиті і не згорав.. Купляла саме Польщу, бо до цього були такі ж чайники українських виробників, теж після 6-8 місяців починали портитись. Сподівалась , що польський виробник буде якісніший і прослужить довше . На жаль, помилилась і в цьому виробнику. Наступн разу куплю део з нержавійки

Переваги:
Гарний дизайн, зручна ручка
Недоліки:
Неякісне емалєве покриття всередині

Володимир

09.05.2026

нажаль через 5 місяців користування емаль почала змиватися, вода стає біла як молоко, провожу пальцем і стираю емаль до металу. Викинув :( купував в листопаді 25 року в магазині.

Тетяна

28.04.2026

Товар зроблений неякісно. Кришка не прилягає , а через місяць використання краї поіржавіли., свисток плотно не прилягає...прикро...гроші на вітер....

Переваги:
Немає
Недоліки:
Кришка поіржавіла, свисток плотно не прилягає

Олена

08.04.2026

Пользуемся около 4 лет. Пришло время менять. Нам подарили этот чайник.

Переваги:
Красивый, вместительный, неплохо моется.
Недоліки:
Ржавеет.

Альона

10.10.2025

не рекомендую, гроші на вітер, бедете через деякий час купувати новий

Переваги:
свистить, не дирявий
Недоліки:
найжахливіший чайник, який кольсь в мене був, фаоба злізла через пару миттів чайника, ну це ладно, думаю можна і без фарби користуватися, але ж ні- накип і іржа всередині, яку постійно трнба чистити, бо вода стає темно-коричневого кольору як чай.

Ірина

14.09.2025

Коли починає закипати вода , а на чайнику надітий свисток ( в він саме і має бути надітий ☝️) і закрита кришка, то під дією пари щось зриває, або кришку, або свисток ( кришка прилягає дуже слабо). Коли наливаєш воду треба другою рукою притримувати кришку, щоб не впала. На свистку пластмасове кільце вже плавляться від нагріву. Все, купую новий чайник.

Переваги:
Кип'ятить воду😆 , зовні гарний. Все!
Недоліки:
Незручно користуватись

Де купити та отримати в Ужгороді

Маркетплейс epicentrk.ua та торговельні центри Епіцентр К в Ужгороді налічують 0 товарів у групі, доступних до самовивозу сьогодні, за такими адресами:

  • Ужгород, вул. Миколи Бобяка (Баб'яка), 48 — ТЦ Епіцентр К — Під замовлення 191 шт.
  • Ужгород, вул. Олега Куцина (Тімірязєва), 12-Б — Експрес — Під замовлення 191 шт.
  • Ужгород, вул. Вілмоша Ковача, 24 (ТЦ «Білочка») — Експрес — Під замовлення 191 шт.
Ціни на Чайники з малюнком в Ужгороді
ТоварЦіна
Чайник Idilia 2.5 л 2710споль723 ₴
Чайник Metrot Виноград 2,5 л1 395 ₴
Чайник Metrot Ожина 2,5 л1 436 ₴
Чайник Metrot 2,5 л 24131 401 ₴
Чайник Elmani Bird 763-0451 825 ₴
⭐ Категорія товарів
Чайники
⭐ Кількість товарів у наявності
191
⭐ Найдешевший товар
471 ₴
⭐ Найдорожчий товар
3 899 ₴