Телевізор Philips 32PFS6908/12
1
  • Основна інформація
  • Характеристики
  • Всі запитання та відгуки (1)
Телевізор Philips 32PFS6908/12 - фото 1
Телевізор Philips 32PFS6908/12 - фото 2
Телевізор Philips 32PFS6908/12 - фото 3
Телевізор Philips 32PFS6908/12 - фото 4
Телевізор Philips 32PFS6908/12 - фото 5
Телевізор Philips 32PFS6908/12 - фото 6
Телевізор Philips 32PFS6908/12 - фото 7
Телевізор Philips 32PFS6908/12 - фото 8
Телевізор Philips 32PFS6908/12 - фото 9
Телевізор Philips 32PFS6908/12 - фото 10
Телевізор Philips 32PFS6908/12 - фото 11
Телевізор Philips 32PFS6908/12 - фото 12
Телевізор Philips 32PFS6908/12 - фото 13
Телевізор Philips 32PFS6908/12 - фото 14
Немає в наявності
КОД 31288400
Телевізори
Переглянути схожі моделі в категорії:
Телевізори
Продавець товару:ТОВ «Епіцентр К»
ТОВ «Епіцентр К»
Основні характеристики
Philips
Діагональ екрана:
32 (дюймів)
Підтримка Smart TV:
зі Smart TV
Частота оновлення:
60 Гц
Технологія дисплея:
LED
Роздільна здатність екрана:
Full HD (1920х1080)
Гарантія:
24 міс.
Бере участь в акції:
Оплата частинами в Епіцентрі
Всі характеристики
Бездротові технології:
Wi-Fi
Додаткові можливості:
  • DVB-T2
  • технологія Ambilight
  • управління смартфоном
  • таймер
Бренд:
Philips
Підтримка форматів:
  • AAC
  • ASS
  • AVI
  • BMP
  • FLAC
  • GIF
  • H.264/MPEG-4 AVC
  • JPEG
  • MKV
  • MPEG-1
  • MPEG-2
  • MPEG-4
  • PNG
  • SSA
  • WMA
  • WAV
  • VP9
  • HEVC (H.265)
  • .SMI
  • .SRT
  • .SUB
  • .TXT
  • HEIF
  • H.264
  • HDR10
Покриття екрана:
антиблікове
Наявність Smart-пульта:
є
Роз'єми:
  • USB
  • HDMI
  • Ethernet (LAN RJ-45)
  • S/PDIF
  • антенний вхід
Порти (роз'єми):
  • антенний вхід (RF-in)
  • антенний вхід (супутник)
  • слот для картки PCMCIA
  • цифровий аудіо вихід (оптичний)
  • USB
  • HDMI
  • S/PDIF
  • LAN (Ethernet)
Кут огляду:
178 градусів
Розміри та вага:
  • з підставкою: 728x451x177 мм, 4,7 кг
  • без підставки: 728x433x87 мм, 4,5 кг
  • відстань між ніжками: 616 мм
Підтримка HDR:
є
Серія:
Philips PFS6908
Оперативна пам'ять:
1,5 ГБ
Колір виробника:
сірий
Призначення:
  • для дитячої кімнати
  • для кухні
Кількість динаміків:
2
Кількість незалежних TV-тюнерів:
2
Стандарт мовлення:
  • PAL
  • SECAM
Тюнер:
  • аналоговий
  • цифровий
Стандарт цифрового телебачення:
  • DVB-C
  • DVB-S
  • DVB-S2
  • DVB-T
  • DVB-T2
Об'єм накопичувача:
4 ГБ
Додаткова інформація:
керування за допомогою смартфона, блокування від дітей, таймер сну, телетекст, керування за допомогою смартфона, клас енергоефективності (Україна): А+, в режимі очікування: < 0,3 Вт, середнє у робочому режимі: 31 Вт
Гарантія:
24 міс.
Загальні параметри
Екран
Діагональ екрана:
32 (дюймів)
Тип підсвічування:
Direct LED
Технологія дисплея:
LED
Роздільна здатність екрана:
Full HD (1920х1080)
Частота оновлення:
60 Гц
Апаратні характеристики
Операційна система:
Philips Smart TV
Процесор зображення:
Pixel Plus HD
Звук
Сумарна потужність звуку:
12 Вт
Бездротове підключення
Наявність Wi-Fi:
Конструкція та монтаж
Стандарт VESA:
100x100 мм
Колір рамки:
сірий
Додаткова інформація
Обмін та повернення:
14 днів з дня покупки
Комплектація:
  • телевізор
  • ніжки пульт ДУ
  • шнур живлення
  • короткий посібник з інструкціями безпеки та гарантійним талоном
Країна-виробник:
Польща
Габарити пакування
145x843x511 мм