Не очікував нічого від найдешевшого вентилятора, але...Був здивований! Вентилятор відбалансований, нуль вібрацій, дуже потужний. Єдиний не сутєвий недолік це занадто висока потужність потоку повітря на найменьших обертах. Якість підгонки деталей на висоті, нічого не лювтить. Коштує своїх грошей!
- Переваги:
- Відмінна якість.
- Недоліки:
- Не знайшов.






















































































