Не вірив до поки сам не купив, не посадив, не виростив і побачив що дійсно в середині насіння без шкарлупи. але жаль м'якоть не смачна дуже водяниста без запаху ,можливо для годівлі тварин би підійшла.
- Преимущества:
- голе насіння, смажиш і їсиш!
- Недостатки:
- мякоть не смачна, скоро портиться































































