Бачок насправді доволі непоганий але той пластик треба було ставити товстіший і крепший. Паршива вода це вже наша проблема, хоча у м. Рівне вона ще норм.
- Преимущества:
- Перші роки все ок!))
- Недостатки:
- Ламається пластиковий гачок, що піднімає зливний клапан. Ну і класика, від нашої води з часом на стінках збирається бруд і зливний клапан не закриває повністю злив - водичка тече рікою))




















































