купили ще місяць тому але тільки вчора поставили, і як знали. напруга була 140 вольт, стрибок на 156 вольт стабілізатор не зміг втримати та у системи безперебійного живлення спрацював захист коли вона була на зарядці. трохи жалкую, наступний буду брати інверторний
- Преимущества:
- стабілізує добре для освітлення та не дорогих приладів
- Недостатки:
- крок перемикання усе одно великий для чутливої техніки





















































