Перейшов на нього після оригінального мастила VAG і не шкодую. На гарячу мотор став працювати м'якше, пропав цей характерний цокіт на холостих. По паливу особливої економії не помітив. Раніше підливав 0.6л на 10 тисяч, зараз обходжуся грамами 200 від сили.
- Преимущества:
- результат
- Недостатки:
- ціна тільки









































































































