Пилка циркулярна JCB JCB-18CS-2XB-E
залишити відгук
  • Основна інформація
  • Опис
  • Характеристики
  • Написати відгук про товар
  • Наявність товару в магазинах (466)
Пилка циркулярна JCB JCB-18CS-2XB-E - фото 1
Пилка циркулярна JCB JCB-18CS-2XB-E - фото 2
Пилка циркулярна JCB JCB-18CS-2XB-E - фото 3
Пилка циркулярна JCB JCB-18CS-2XB-E - фото 4
Пилка циркулярна JCB JCB-18CS-2XB-E - фото 5
Пилка циркулярна JCB JCB-18CS-2XB-E - фото 6
Пилка циркулярна JCB JCB-18CS-2XB-E - фото 7
Пилка циркулярна JCB JCB-18CS-2XB-E - фото 8
Готовий до відправки
КОД 004559849
Безкоштовна доставка
в поштомати Епіцентр
-10% для бізнесу з Visa від ПУМБ
-5% для бізнесу з VISA
+ 83.46 бала
Оплата частинами або кредит
Продавець товару:
ТОВ «Епіцентр К»
Основні характеристики
Вид пили:
дискова занурювальна
Зовнішній діаметр диска:
165 мм
Max глибина пропилу 90°:
55 мм
Тип акумулятора:
Li-ion
Напруга:
18,0 В
Ємність акумулятора:
2,0 A·год
Кількість батарей:
1
Max число обертів (холостий хід):
Вага:
2,9 кг
Гарантія:
12 міс.
Всі характеристики
Акумуляторна циркулярна пила JCB призначена для швидкого і точного пиляння, даючи змогу з легкістю виконувати різні завдання. Завдяки максимальній глибині пропилу 55 мм під кутом 90° і 35 мм під кутом 45°. Вона ідеально підходить для виконання довгих прямих пропилів у деревині та пластику.
Пила оснащена двигуном із вентиляційним охолодженням, що працює зі швидкістю 3650 об/хв, що забезпечує швидке та ефективне пиляння. Діаметр пильного диска 165 мм, 24 зуба.
У комплекті шестигранний ключ (шестигранник) для швидкої заміни диска.
Обмін та повернення:
14 днів з дня покупки
Країна реєстрації бренду:
Польща
Ціна:
Бренд:
JCB
Призначення інструмента:
побутовий
Вид живлення:
акумуляторний
Зовнішній діаметр диска:
165 мм
Max глибина пропилу 90°:
55 мм
Max глибина пропилу 45°:
35 мм
Живлення
Напруга:
18,0 В
Ємність акумулятора:
2,0 A·год
Тип акумулятора:
Li-ion
Кількість батарей:
1
Час заряду:
120 хв
Додаткова інформація
Гарантія:
12 міс.
Країна-виробник:
Китай
Технічні особливості
Електронні системи:
захист від перегріву
Розмір та вага
Вага:
2,9 кг
Комплектація
Упаковка:
коробка картонна
Комплектація:
пила циркулярна; зарядний пристрій JCB-18VFC-E; акумуляторна батарея JCB-20LI-E; 24-зубчастий диск діаметром 165 мм з твердосплавними напайками
Габарити пакування
250x250x450 мм