Мені крісло сподобалось. Красиве, зручне і приємне на дотик. Можливо не дуже м’яке, але я думаю, що це теж більше плюс, бо не так швидко продавиться.
- Преимущества:
- Зручне і красиве.
- Недостатки:
- Поки що не виявила.
Мені крісло сподобалось. Красиве, зручне і приємне на дотик. Можливо не дуже м’яке, але я думаю, що це теж більше плюс, бо не так швидко продавиться.
крісло для тих хто любить лежати за столом, але навіть для лежання є зручніші крісла
Замовив крісло в понеділок через Milioner, на пошту прийшло повідомлення: дякуємо що замовили товар на даному маректплейсі, і на цому все, тиша. Проходить два дні, тобто в середу в 15:00 приходить смс про те що товар було скасовано. Також на почту прийшло повідомлення з таким текстом ( на жаль, ваше замовлення таке то скасовано, ніби через те що я від нього відмовився), без ніякого попередження чи повідомлення, про причину. Потім прийшла смс з проханням відмінити онлайн замовлення. Хотілось би поясненнь щодо даної ситуації, до роботи ставляться халатно.
Чудове крісло, зручне, збирається швидко, ненадійний підголовник (повністю з пластмаси і не викликає довіри)
очень надеялась что прийдет без пятен но не повезло, очень разочарована а так кресло классное
Придбала стілець в магазині. Він був добре запакований, кожна деталь у власному пакуванні, що мені дуже сподобалося. Зібрала самостійно, дуже швидко. Стілець зручний і гарний. Спинка не рухається (хотіла саме таку), але вона ергономічна і зручна
Я купила це крісло 3 роки тому і у мене була така сама ситуація як у попередньому коментарії. Я важу взагалі 45 кг. Крісло зламалося через 2 місяці (не піднімалося сидіння та ручка підйому просто гойдалася туди-сюди). Але я міняла увесь механізм по гарантії та новий поставили якісний, який служить вже 3й рік.
Для нас мега зручні крісла в офісі, не скриплять, зручно сидіти. Виникли труднощі з викручуванням болтів зі спинки та сідушки при зборці. деякі так були міцно закручені, що прийшлося пласкогубцями їх викручувати, краще б ці болти пакували в пакетик разом з іншими комплектуючими
Непоганий стілець за свої гроші, з точки зору візуалу та зручності - точно.
Для дитини дуже класне крісло, зручне, компактне, всі механізми працюють як належне, немає нарікань. Регулюються висота і глибина сидіння, висота спинки. Користуємось більше року, питань нема.
Маркетплейс epicentrk.ua и торговые центры Эпицентр К в Пустомытах насчитывают 0 товаров в группе Мебель для офиса, доступных для самовывоза сегодня, по таким адресам:
| Товар | Цена |
|---|---|
| Стул Nowy Styl ISO BLACK (CH) C-11 черный | 1 159.20 ₴ |
| Кресло Nowy Styl ALFA GTP PM60 (CH) OH/14 C-11 черный | 2 600 ₴ |
| Кресло Nowy Styl SATURN GTP PM60 (CH) MF A TA 5 розовый | 3 187 ₴ |
| Кресло Nowy Styl BOOSTER PM60 (CH) ECO-30 черный | 4 313.70 ₴ |
| Кресло Nowy Styl LIRA GTP TILT PL56 (CH) OH/5 C-11 черный | 3 150 ₴ |