Замовив крісло в понеділок через Milioner, на пошту прийшло повідомлення: дякуємо що замовили товар на даному маректплейсі, і на цому все, тиша. Проходить два дні, тобто в середу в 15:00 приходить смс про те що товар було скасовано. Також на почту прийшло повідомлення з таким текстом ( на жаль, ваше замовлення таке то скасовано, ніби через те що я від нього відмовився), без ніякого попередження чи повідомлення, про причину. Потім прийшла смс з проханням відмінити онлайн замовлення. Хотілось би поясненнь щодо даної ситуації, до роботи ставляться халатно.
- Преимущества:
- немає