Гарна кастрюля! Не дивлячись на відгуки замовила. На вигляд не велика хоча 5л. Готувала на індукційній плиті -нііяких плям! Після приготування кастрюля гарно встала в холодильник, хоча він невеликий. Помила з миючим і вона як нова! Резинки на ручках кришці могли б бути товщими.
- Преимущества:
- ціна метал кришка об'єм розмір вага
- Недостатки:
- резинки




















































































































