Пропрацював півтора року на авто Chery Tiggo FL. Зараз напруга 10,4В. Скоріш за все проблема з якоюсь із банок. Хоча перевіряв(щільність в рівень електроліту) кожні пів року, весна і осінь. Все було в нормі. Якість бажає буте кращою. Не ведіться на яскраві наклейки.
- Преимущества:
- Яскравий колір. Багатообіцяюча наклейка.
- Недостатки:
- Як на мене, якість виготовлення низька.















































.png)




















































































