За час в роботі менше 1.5 року термостат вийшов із ладу! Не витримує температур ний розрив(має бути 5-8°) для увімкнення, після зниження менше ніж на 1-2° вмикається і нагріває більше заданої температури і так кожен раз, з кожним разом температура вище і вище! Хочу зауважити ревізію раз на рік була зроблена накип вичищена.
- Преимущества:
- Зручний формат
- Недостатки:
- Мокрий тен

















































































