Монітор Samsung ViewFinity S7 27" (LS27D700EAIXUA)
залишити відгук
  • Основна інформація
  • Характеристики
  • Написати відгук про товар
  • Наявність товару в магазинах (467)
Монітор Samsung ViewFinity S7 27" (LS27D700EAIXUA) - фото 1
Монітор Samsung ViewFinity S7 27" (LS27D700EAIXUA) - фото 2
Монітор Samsung ViewFinity S7 27" (LS27D700EAIXUA) - фото 3
Монітор Samsung ViewFinity S7 27" (LS27D700EAIXUA) - фото 4
Монітор Samsung ViewFinity S7 27" (LS27D700EAIXUA) - фото 5
Монітор Samsung ViewFinity S7 27" (LS27D700EAIXUA) - фото 6
Монітор Samsung ViewFinity S7 27" (LS27D700EAIXUA) - фото 7
Монітор Samsung ViewFinity S7 27" (LS27D700EAIXUA) - фото 8
Монітор Samsung ViewFinity S7 27" (LS27D700EAIXUA) - фото 9
В наявності
КОД 31299726
Безкоштовна доставка
-5% для бізнесу з VISA
11 499
+ 99 балів
Оплата частинами або кредит
Продавець товару:
ТОВ «Епіцентр К»
Основні характеристики
Бренд:
Samsung
Роздільна здатність екрана:
3840x2160 (UHD 4K)
Частота оновлення:
60 Гц
Діагональ:
27 "
Тип матриці:
IPS
Бере участь в акції:
Оплата частинами в Епіцентрі
Всі характеристики
Тип:
геймерські
Обмін та повернення:
14 днів з дня покупки
Бренд:
Samsung
Модель:
ViewFinity S7
Ціна:
Роздільна здатність екрана:
3840x2160 (UHD 4K)
Тип матриці:
IPS
Співвідношення сторін:
широкоформатне (16:9)
Час відгуку:
5 мс
Призначення:
для ігор
Діагональ:
27 "
Технічні особливості
VESA кріплення:
100x100 мм
Яскравість:
350 кд/кв.м
Підсвітка:
WLED (світлодіодна підсвітка)
Кут огляду:
Контрастність:
Максимальна кількість кольорів:
Варіанти регулювання положення дисплею:
нахил
Частота оновлення:
60 Гц
Iншi можливостi
Вбудовані динаміки:
немає
Вбудована веб-камера:
немає
Інтерфейси
Інтерфейси:
  • роз'єм для навушників
  • DisplayPort
  • 1 x HDMI
Живлення
Блок живлення:
вбудований
Споживана потужність (при роботі):
37 Вт
Споживана потужність (у режимі очікування):
0,5 Вт
Додаткова інформація
Додаткові характеристики:
  • Eye Saver Mode
  • Auto Source Switch+
Базовий колір:
чорний
Колір виробника:
чорний
Комплектація
Комплектація:
  • монітор
  • кабель HDMI
  • кабель живлення
  • документація
Габарити пакування
Цей товар складається з 1 упаковки
Упаковка №1 (ВхШхГ):
484x160x687 мм
Написати відгук про товар
1(0)
На цей товар ще не залишили відгук, будьте першим!
залишити відгук