Монітор LG 34" (34GN850-B)
залишити відгук
  • Основна інформація
  • Характеристики
  • Написати відгук про товар
Монітор LG 34" (34GN850-B) - фото 1
Монітор LG 34" (34GN850-B) - фото 2
Монітор LG 34" (34GN850-B) - фото 3
Монітор LG 34" (34GN850-B) - фото 4
Монітор LG 34" (34GN850-B) - фото 5
Монітор LG 34" (34GN850-B) - фото 6
Монітор LG 34" (34GN850-B) - фото 7
Монітор LG 34" (34GN850-B) - фото 8
Немає в наявності
КОД 002248266
Монітори
Переглянути схожі моделі в категорії:
Монітори
Продавець товару:ТОВ «Епіцентр К»
ТОВ «Епіцентр К»
Основні характеристики
LG
Бренд:
LG
Роздільна здатність екрана:
3440x1440 (UW-QHD)
Тип матриці:
IPS
Діагональ:
34 "
Частота оновлення:
160 Гц
Гарантія:
24 міс.
Всі характеристики
Обмін та повернення:
14 днів з дня покупки
Бренд:
Роздільна здатність екрана:
3440x1440 (UW-QHD)
Тип матриці:
IPS
Співвідношення сторін:
UltraWide (21:9)
Час відгуку:
1 мс
Покриття:
матове
Призначення:
універсальні
Діагональ:
34 "
Технічні особливості
Глибина кольору:
8 + FRC біт
VESA кріплення:
100x100 мм
Яскравість:
400 кд/кв.м
Підсвітка:
WLED (світлодіодна підсвітка)
Кут огляду:
178 °/178 °
Контрастність:
Частота вертикальної розгортки:
Варіанти регулювання положення дисплею:
Частота оновлення:
160 Гц
Iншi можливостi
Вбудовані динаміки:
є
Особливості монітора:
Інтерфейси
Інтерфейси:
Живлення
Блок живлення:
зовнішній
Споживана потужність (при роботі):
80 Вт
Споживана потужність (у режимі очікування):
0,5 Вт
Додаткова інформація
Додаткові характеристики:
  • технологія захисту зору Flicker Safe
  • радіус кривизни: 1900R
  • ПО UltraGear Control CenterHGIG
  • ПО контролю підсвічування
  • Maxx Audio (для навушників)
  • VESA дисплей з HDR 400
  • сферичне підсвічування Sphere Lighting
  • вбудовані колонки: 10 Вт x 2
  • заводське калібрування
  • DisplayHDR HDR 400
  • активне затемнення (Active Diммing) HGIG
Базовий колір:
чорний
Колір виробника:
чорний
Країна-виробник:
Китай
Гарантія:
24 міс.
Розмір та вага
Розміри та вага:
  • без підставки: 819.2 х 104.4 х 361.6 мм, вага: 5.5 кг
Комплектація
Комплектація:
  • кабель живлення
  • монітор
  • кабель HDMI
  • кабель Display Port
  • інструкція
  • кабель USB 3.0
Габарити пакування
521x979x245 мм
Написати відгук про товар
1(0)
На цей товар ще не залишили відгук, будьте першим!
залишити відгук
Монітор LG 34" (34GN850-B)