Монітор LG 27" (27GS75Q-B.ADRZ)
залишити відгук
  • Основна інформація
  • Характеристики
  • Написати відгук про товар
Монітор LG 27" (27GS75Q-B.ADRZ) - фото 1
Монітор LG 27" (27GS75Q-B.ADRZ) - фото 2
Монітор LG 27" (27GS75Q-B.ADRZ) - фото 3
Монітор LG 27" (27GS75Q-B.ADRZ) - фото 4
Монітор LG 27" (27GS75Q-B.ADRZ) - фото 5
Монітор LG 27" (27GS75Q-B.ADRZ) - фото 6
Монітор LG 27" (27GS75Q-B.ADRZ) - фото 7
Немає в наявності
КОД 31232819
Монітори
Переглянути схожі моделі в категорії:
Монітори
Продавець товару:ТОВ «Епіцентр К»
ТОВ «Епіцентр К»
Основні характеристики
LG
Бренд:
LG
Роздільна здатність екрана:
2560x1440 (WQHD)
Частота оновлення:
180 Гц
Діагональ:
27 "
Тип матриці:
IPS
Гарантія:
24 міс.
Бере участь в акції:
Оплата частинами в Епіцентрі
Всі характеристики
Тип:
геймерські
Обмін та повернення:
14 днів з дня покупки
Бренд:
Роздільна здатність екрана:
2560x1440 (WQHD)
Тип матриці:
IPS
Співвідношення сторін:
широкоформатне (16:9)
Час відгуку:
1 мс
Покриття:
матове
Призначення:
для ігор
Діагональ:
27 "
Технічні особливості
VESA кріплення:
100x100 мм
Яскравість:
300 кд/кв.м
Підсвітка:
WLED (світлодіодна підсвітка)
Кут огляду:
178º / 178º
Контрастність:
Максимальна кількість кольорів:
16,7 млн.
Варіанти регулювання положення дисплею:
можливість нахилу, поворот, регулювання по висоті
Частота оновлення:
180 Гц
Iншi можливостi
Вбудовані динаміки:
немає
Вбудована веб-камера:
немає
Інтерфейси
Інтерфейси:
  • роз'єм для навушників
  • DisplayPort
  • 2 x HDMI
Живлення
Блок живлення:
зовнішній
Споживана потужність (при роботі):
29 Вт
Споживана потужність (у режимі очікування):
0,5 Вт
Додаткова інформація
Додаткові характеристики:
технологія NVIDIA G-SYNC
Базовий колір:
чорний
Колір виробника:
чорний
Країна-виробник:
Китай
Гарантія:
24 міс.
Розмір та вага
Розміри та вага:
  • без підставки 613,5 x 371,6 x 51,3 мм, 4,1 кг
  • з підставкою 613,5 x 467,7-577,7 x 253,7 мм, 6,0 кг
Комплектація
Комплектація:
  • Монітор
  • блок живлення
  • кабель Display Port
  • документація
Габарити пакування
185x500x690 мм
Написати відгук про товар
1(0)
На цей товар ще не залишили відгук, будьте першим!
залишити відгук