Більше купувати у продавця ARIVA не буду. Мала бути на суму покупки 540 гривень 6 пачок паперу доставка безкоштовна, а я заплатила на пошті 130 гривень за доставку… який тоді сенс шукати хорошу ціну паперу якщо доставка коштує космос?! І яка тоді вартість паперу виходить?! Чи за вигідною ціною? Ні! Просто жах а не обслуговування
- Преимущества:
- Папір якісний цупкий
- Недостатки:
- Такої ціни немає для великої пачки







































































