гарно малюють , надовго вистачає , насичений колір
- Преимущества:
- якісні
- Недостатки:
- дуже дорогі
гарно малюють , надовго вистачає , насичений колір
Фарби супер! Кольори класнючі!
Брали дітям на майстер-клас – зручно користуватися через ковпачок з носиком і фарба без запаху. Дітям сподобалося малювати.
Чудова фарба . Якісна.
Обьєм фарби в описі 100 мл. Насправді у флаконі 30! А отже фарби більше ніж в 3 рази меньше!