По Бережіть свої нерви, не замовляйте каляску
- Недоліки:
- Цього візочка вам вистачить на півроку не більше.
По Бережіть свої нерви, не замовляйте каляску
Дуже розчаровані коляскою Ninos Maxi. Погана амортизація, на нерівностях сильно трясе. Керувати незручно, колеса погано керуються після перекидання ручки. Якість не відповідає ціні. Не рекомендую, вдруге таку коляску не купили б.
Чи можна розрахуватися Карткою виплати дитині до року?
Компетентний продавець, швидко прийняв замовлення і на другий день вже отримали наш візочок. За що Вам дуже вдячні
Здравствуйте, как подобрать правильно автокресло к этой коляске?
маю третю дитину і це найкращий візок, який я бачила. користуюсь від народження. легкий, зручний, однією рукою можу скласти і розкласти. недолік тільки у тому, що закороткий капюшон від сонця
Замовила товар 22 числа продавець "Berlin-Shop" сказав шо нема в наявності буде з 26 числа. Після того почався ігнор четвертий день. Безвідповідально!!!
Продав хату, машину, землю, телефон, навіть машинку якою яйця брив і придбав цю коляску. Тепер не маєм що їсти але ходимо з цією ультрамега крутою каляскою, живемо доречі теж в ній
Це сама ужасна коляска,летнік взагалі вчипити не можна,спинка не нахиляється не розкладається,тобто постійно дитина сидить як засне то буде спати сидячи
Коляска непогана, середня габаритність. Не зручна в складанні, а так як мені її часто треба складати, то це помітно. Помаранчевий колір ще й додає складності щоб її нормально на щось сперти поки розкладаєш, бо буде брудна. Простора, положення зручні… але є люфт батьківської ручки.