Дзеркала в Луцьку

Відгуки: Дзеркала в Луцьку

Олена

13.04.2025

Доволі непогане дзеркало, рамка пластикова, трохи шатається, але як для свого бюджету - нормальне. Курʼєр дуже ввічливий, набирав завчасно, щоб уточнити, коли мені буде зручно отримати, заніс на 5 поверх по сходах.

Віталій

28.11.2023

Не раджу даного виробника. Невміють робити дзеркала!

Переваги:
Нема
Недоліки:
Криві кнопки включення! Вода попадає в за дзеркато тим самим потіє і залишає пятна. Блок живлення низької якості піщить. Кріплення на дзеркало зроблене не поцентру при прикріпленні круглі кнопки вийшли з боку. зроблені

Микола

23.06.2026

Дзеркало лопнуло через деякий час після встановлення, хоча жодних ударів чи механічних пошкоджень не було.

Переваги:
Немає