Меблі прийшли нормальної якості, були декілька подряпин, але не на лицевій стороні. Не подобалась комунікація з продавцем. При покупці запитала про ціну доставки де продавець впевнено сказала, що гривень 700—800. Пройшов час, посилку відправили і виявилось що доставка 2600грн
- Преимущества:
- Не знайшли
- Недостатки:
- Дорога доставка. Товар забирається із виробництва і відправився кожен ящий інших поштовим місцем. 2600 була доставка в листопаді. Зараз певно поверх 3000
































































