Абсолютный хлам, ничего не греет. С таким же успехом можно повесить на стену горячую сковородку. Не связывайтесь
- Преимущества:
- Прикрывает дырку в стене
- Недостатки:
- Абсолютно не греет, выглядит ужасно, побитый-покоцаный
Абсолютный хлам, ничего не греет. С таким же успехом можно повесить на стену горячую сковородку. Не связывайтесь
Греет хорошо, на комнату до 10 метров идеально. Очень экономно по электроэнергии, но ножки абсолютно не держат. Вообще.
Категорично не раджу купувати товар у продавця TehnoTerm. Зробила замовлення в неділю 25.01, наступного дня о 12й попросили передплату 500 грн, уточнила чи зможуть відправити щоб отримання було кінця тижня а саме до суботи, відповіли що так, відправка 2-3 дні. Телефоную в середу , кажуть не вийшло, буде відправка завтра (четвер), телефоную в пятницю - відправка можлива в наступну неділю. Нагадую що я уточнювала що мені потрібно до суботи, на те є причини, відповіли що в них не має ще комплектуючих. Попередити вони не могли бо в них не попереджають а покупці чекають скільки треба..(зате передплату беруть) . Далі повернення коштів,написала у вайбері реквізити, відповідь: ми відправили туди звідки прийшли..🫣 Випрашую квитанцію, там взагалі не мій рахунок, беру консультацію у оператора приватбанку, бо може то я щось не розумію, говорить що ні, то відправка на приватбанк, але не на мій рахунок. Іban в моїй квитанції передплати і той що мені відправили геть різні. Скидаю запис розмови з оператором банку у вайбер , у відповідь: у них не має часу слухати голосові. Подумайти чи варто взагалі купувати у таких постачальників(
Продавець Eco-GID (кабельні системи обігріву). Користуватись обігрівачем треба дуже обережно виключно через конструкцію кабелю підключення до мережі. У дитячу ставити не можна ні під яким соусом - дитина випадково витягне шнурок і буде труп.
Красивий і потужний рятівник від холоду. він не тягне багато, але одразу робить свою справу. Докупила ніжки. Тепер буде тепло в квартиирі. Дякую за супершвидку доставку
Заказав у продавця HEATS два дні керамічний обігрівач а досі немає відповіді Алли мені забрати з магазину
Зроблено якісно, привітний продавець, відправили швидко і дуже добре запаковано. добре прогріває і може самостійно підтримувати у кімнаті задану температуру без перегріву. Зробіть детальну інструкцію по налаштуваннями, або додайте якісь коментарі до відео, яке скинули. Загалом задоволений
1 товар на фото з ножками, по факту їх немає; 2 продавець Термік максимально безвідповідальний, товар прибуває без оригінальної упаковки, без пінопласту, без захисної плівки(пупирки) лише якась лєва картонна коробка;
Замовив у продавця Термік. Прийшло з розбитим кріпленням в самій звичайній коробочці без всяких ущільнених коробок. Не зрозуміло як виставляти температуру тому що немає ніяких рисочок. Поламаний регулятор теж через доставку. Написано що в наявності інструкція, якої не було. Получив поламане і не збирається.(((((