Вітаю! Гарний стелаж. збирається досить легко (хоча є звісно нюанси). але виникло питання: брали два стелажі. В одному був 'молоточок' і болти для стягування. В іншому ж в комплекті не знайшов ні 'молоточка', ні 'болтів'. То так і мало бути, чи то так повезло?)
- Преимущества:
- Легкий у збиранні;
- Недостатки:
- Інколи пази замалі, треба розтягувати їх






































































