Покупкою не задоволений,причину розписав в недоліках
- Недостатки:
- Взуття не зручне,натер обидві ноги ззаду, максимально жарко в ноги і ноги вологі і це при температурі 15° не знаю що буде при 30°+, також стільки не якісні і вони виймаються разом з ногою коли знімати берці























































