Контактор UEC SB-РC PC2-SB-032-110-10
залишити відгук
  • Основна інформація
  • Характеристики
  • Написати відгук про товар
  • Наявність товару в магазинах (467)
Контактор UEC SB-РC PC2-SB-032-110-10 - фото 1
Контактор UEC SB-РC PC2-SB-032-110-10 - фото 2
Готовий до відправки
КОД 30319549
Безкоштовна доставка
в поштомати Епіцентр
-10% для бізнесу з Visa від ПУМБ
-5% для бізнесу з VISA
+ 7.07 бала
Оплата частинами або кредит
Продавець товару:
ТОВ «Епіцентр К»
Основні характеристики
Потужність:
3,5 Вт
Кількість полюсів:
3 шт.
Тип контактів:
1NO
Тип струму:
AС/DC
Напруга:
690 В
Бере участь в акції:
Оплата частинами в Епіцентрі
Всі характеристики
Обмін та повернення:
контактор
Ціна:
Тип товара:
контактор
Технічні особливості
Відносна вологість:
90 %
Діапазон робочих температур:
-5…+40 °C
Кількість полюсів:
3 шт.
Максимальна напруга:
660 В
Напруга:
690 В
Напруга котушки:
110 В
Наявність оболонки:
немає
Наявність теплового реле:
без теплового реле
Номінальний струм:
32 А
Потужність:
3,5 Вт
Спосіб активації:
натискний
Струм котушки керування:
змінний
Ступінь захисту (IP):
20
Тип контактів:
1NO
Тип монтажу:
DIN-рейка
Тип струму:
50 Гц
Індикація:
немає
Розмір та вага
Вага:
550 г
Висота:
8,4 см
Глибина:
9,8 см
Довжина:
5,6 см
Додаткова інформація
Бренд:
UEC
Комплектація:
Контактор - 1 шт., Паспорт - 1шт
Країна-виробник:
Китай
Габарити пакування
Цей товар складається з 1 упаковки
Упаковка №1 (ВхШхГ):
84x98x56 мм