Контактор UEC HC MACC-20-20
залишити відгук
  • Основна інформація
  • Характеристики
  • Написати відгук про товар
  • Наявність товару в магазинах (467)
Контактор UEC HC MACC-20-20 - фото 1
Готовий до відправки
КОД 30319613
Безкоштовна доставка
в поштомати Епіцентр
-10% для бізнесу з Visa від ПУМБ
-5% для бізнесу з VISA
+ 3.44 бала
Оплата частинами або кредит
Продавець товару:
ТОВ «Епіцентр К»
Основні характеристики
Потужність:
1 Вт
Кількість полюсів:
2 шт.
Тип контактів:
2NO
Тип струму:
змінний (AC)
Напруга:
250 В
Бере участь в акції:
Оплата частинами в Епіцентрі
Всі характеристики
Обмін та повернення:
14 днів з дня покупки
Тип товару:
контактор
Ціна:
Тип товара:
контактор
Технічні особливості
Відносна вологість:
90 %
Діапазон робочих температур:
-5…+40 °C
Кількість полюсів:
2 шт.
Максимальна напруга:
250 В
Напруга:
250 В
Напруга котушки:
230 В
Наявність оболонки:
немає
Наявність теплового реле:
без теплового реле
Номінальний струм:
20 А
Потужність:
1 Вт
Струм котушки керування:
змінний
Ступінь захисту (IP):
20
Тип контактів:
2NO
Тип монтажу:
накладний
Тип струму:
змінний (AC)
Частота:
50 Гц
Індикація:
є
Розмір та вага
Вага:
129 г
Висота:
8,35 см
Глибина:
6,8 см
Довжина:
1,8 см
Додаткова інформація
Бренд:
UEC
Комплектація:
Контактор - 1 шт., Паспорт - 1шт
Країна-виробник:
Китай
Габарити пакування
83.5x68x18 мм