Комп'ютер персональний Expert PC Basic (I10400.16.H2.INT.B080D) black
залишити відгук
  • Основна інформація
  • Характеристики
  • Всі запитання та відгуки (1)
Комп'ютер персональний Expert PC Basic (I10400.16.H2.INT.B080D) black - фото 1
Немає в наявності
КОД 002632156
Системні блоки (ПК)
Переглянути схожі моделі в категорії:
Системні блоки (ПК)
Продавець товару:ТОВ «Епіцентр К»
ТОВ «Епіцентр К»
Основні характеристики
Графічний адаптер:
Intel UHD Graphics 630
Бренд:
Expert PC
Оперативна пам'ять:
16 ГБ DDR4-2666
Процесор:
шестиядерний Intel Core i5 10400 2.9 - 4.3 ГГц
Об'єм накопичувача:
2000 ГБ
Гарантія:
36 міс.
Всі характеристики
Обмін та повернення:
14 днів з дня покупки
Бренд:
Expert PC
Модель:
Basic
Призначення:
робота та навчання
Технічні особливості
Коротка конфігурація:
Intel 6-Core i5 10400 2.9 - 4.3 ГГц / Intel UHD Graphics 630 / 16 ГБ DDR4-2666 / H410 / HDD 2 Тб / 400 W / Mini Tower / Ubuntu
Бренд процесора:
Intel
Процесор:
Графічний адаптер:
Intel UHD Graphics 630
Аудіо:
High Definition 7.1 Channel Audio
Чіпсет материнської плати:
H410
Тактова частота:
2,9 ГГц
Потужність блока живлення:
400 Вт
Максимальна тактова частота:
4,3 ГГц
Пам'ять
Тип оперативної пам'яті:
DDR4
Оперативна пам'ять:
16 ГБ DDR4-2666
Об'єм накопичувача:
Накопичувач:
HDD
16 ГБ
Інтерфейси
Кардрідер:
немає
Порти на передній панелі:
  • Audio
  • 2 x USB 3.1
  • 2 x USB 2.0
Порти на задній панелі:
  • 1 x LAN (RJ45)
  • 1 x USB 3.1
  • 4 x USB 2.0
  • 1 x DVI
  • 1 x HDMI
  • 1 x D-Sub
Оптичний накопичувач:
без оптичного приводу
Додаткова інформація
Колір виробника:
чорний
Країна-виробник:
Україна
Гарантія:
36 міс.
Комплектація
Комплектація:
  • інструкція
  • кабель живлення
  • пк
  • інструкція
  • кабель живлення
  • пк
Габарити пакування
250x480x500 мм
Запитання та відгуки
1(0)
Володимир
Доброго дня! Які розміри цього системного блоку?
Епіцентр К
Доброго дня. Габарити - 480х500х250 мм Це за умови, що корпуус буде саме таким. Бо виробник може використовувати при збіранні різні моделі - ті які є на складі на той момент.