Дуже хороший магніт, металічний, важкий, найкращий з усіх, які я будь-коли купувала, а купувала я їх немало, і всі вони були недовговічні і розвалювались через рік-два.
- Переваги:
- якість, метал, зовнішній вигляд
- Недоліки:
- поки що не помітила недоліків





























































