Гель для душу

Відгуки: Гель для душу

Марина

28.07.2026

Неймовірний аромат свіжості на цілий день, гарно піниться, гель ніжно і якісно очищує шкіру, аромат просто 💜💜💜

Переваги:
Чудовий аромат, економний у використанні
Недоліки:
Немає

Анна Ц

28.07.2026

Давно не траплявся гель для душу з таким приємним ароматом. Добре піниться, вистачає зовсім невеликої кількості, тому витрачається економно. Після душу шкіра чиста, без відчуття стягнутості, а аромат ще деякий час залишається. Чоловік користується із задоволенням, думаю, купимо ще.

Переваги:
Чудовий аромат
Недоліки:
Нема

Наталія

27.07.2026

Бергамот додає цитрусової легкості, завдяки чому після душу відчувається справжня свіжість. Добре очищає шкіру, легко змивається і залишає приємний аромат ще на тривалий час. Ідеальний варіант для щоденного використання.

Переваги:
Цей гель для душу має дуже свіжий і дорогий аромат.
Недоліки:
жодних

Вирішили купити Гель для душу?

Для того, щоб купити Гель для душу високої якості за доступною ціною, досить відвідати наш інтернет-магазин Епіцентр К. Тут Ви знайдете широкий асортимент товарів цієї групи, який налічує 2189 одиниць. Серед них товари з низькими цінами від 20 до 3499 грн.

В інтернет-гіпермаркеті Епіцентр К Ви легко знайдете оригінальні фото цих товарів, дізнаєтеся основні характеристики і технічні дані. Крім цього, на сайті можна почитати корисні відгуки від покупців. Також тут можна ознайомитися з цікавими статтями з різних тем і подивитися відеоогляди на найбільш затребувані товари категорії . Для покупця регулярно проводяться акції, розпродажі та знижки з безліччю вигідних позицій. Купуючи у нас, Ви отримаєте сертифікований товар з офіційною гарантією від виробника, зможете забрати його в Києві або в будь-якому іншому місті України, попередньо оформивши доставку або скориставшися безкоштовним самовивозом.

Ціни на Гель для душу
ТоварЦіна
Крем-гель для душу Dalas Масло Ши та пряна ваніль 1000 мл154.40 ₴
Крем-гель для душу Dalas Малина та м’ята 500 мл83.80 ₴
Гель для душу Palmolive Naturals Orchid & Milk 750 мл181.40 ₴
Крем-гель для душу Dalas Малина та м’ята 1000 мл154.40 ₴
Крем-гель для душу Dalas Масло Ши та пряна ваніль 500 мл83.80 ₴

Найпоширеніші питання

→ Які недорогі товари в групі Гель для душу?

ТОП товарів з низькою ціною в групі

  • Крем-гель для душу Dalas Масло Ши та пряна ваніль 1000 мл
  • Крем-гель для душу Dalas Малина та м’ята 500 мл
  • Гель для душу Palmolive Naturals Orchid & Milk 750 мл
→ Які товари купити в 2026 році в групі Гель для душу?

В 2026 році в Епіцентрі часто купують

  • Крем-гель для душу Dalas Масло Ши та пряна ваніль 1000 мл
  • Крем-гель для душу Dalas Малина та м’ята 500 мл
  • Гель для душу Palmolive Naturals Orchid & Milk 750 мл
→ Товари з безкоштовним самовивозом в групі Гель для душу?

Безкоштовний самовивіз з Епіцентру для товарів

  • Крем-гель для душу Dalas Масло Ши та пряна ваніль 1000 мл
  • Крем-гель для душу Dalas Малина та м’ята 500 мл
  • Гель для душу Palmolive Naturals Orchid & Milk 750 мл
⭐ Категорія товарів
Гель для душу
⭐ Кількість товарів у наявності
2189
⭐ Найдешевший товар
25.40 ₴
⭐ Найдорожчий товар
3 403 ₴