Оприскувач працює, пластик твердий. Але є недолік який постійно дратує, ніжки на дні зроблені таким чином, що при мінімальному нахилі він падає, а яко він ще й порожній то він падає від вітру. Ну пямо дуже не стійка конструкція.
- Преимущества:
- Працює
- Недостатки:
- Краще б дно було пласким, падає при наймешому зміщенні центру тяжіння. Субєктивно- горлишко вужче ніж в пляшці кефіру, виникають певні труднощі з наповненням оприскувача, можливо додатково знадобиться лійка.



















.png)









.png)






























































