IP-камера Atis ANVD-5MIRP-30W/2.8A Ultra
залишити відгук
  • Основна інформація
  • Опис
  • Характеристики
  • Написати відгук про товар
  • Наявність товару в магазинах (467)
IP-камера Atis ANVD-5MIRP-30W/2.8A Ultra - фото 1
IP-камера Atis ANVD-5MIRP-30W/2.8A Ultra - фото 2
IP-камера Atis ANVD-5MIRP-30W/2.8A Ultra - фото 3
IP-камера Atis ANVD-5MIRP-30W/2.8A Ultra - фото 4
IP-камера Atis ANVD-5MIRP-30W/2.8A Ultra - фото 5
Готовий до відправки
КОД 30601939
Безкоштовна доставка
в поштомати Епіцентр
-10% для бізнесу з Visa від ПУМБ
-5% для бізнесу з VISA
+ 42.21 бала
Оплата частинами або кредит
Продавець товару:
ТОВ «Епіцентр К»
Основні характеристики
Тип:
провідний
Застосування:
зовнішня
Ступінь захисту оболонки відеокамери IP:
67
Дальність ІЧ-підсвічування:
30 м
Режим «день/ніч»:
є
Гарантія:
12 міс.
Бере участь в акції:
Оплата частинами в Епіцентрі
Всі характеристики
Технічні характеристики IP-відеокамери ANVD-5MIRP-30W/2.8A Ultra
  • Об'єктив. Фіксований об'єктив IP відеокамери з фокусною відстанню 2.8 мм. Кут огляду по горизонталі 112.9°.
Обмін та повернення:
14 днів з дня покупки
Інтерфейси:
RJ 45
Мінімальна освітленість (кольорова зйомка):
Кольорова зйомка:
є
Матеріал:
  • пластик
  • метал
Мікрофон:
Тип об'єктива:
фікс
Кут огляду по вертикалі:
59,1 градусів
Кут огляду по горизонталі:
Розмір та вага
Розміри:
118 x 95 x 95 мм
Вага:
350 г
Ціна:
Бренд:
Atis
Тип матриці:
CMOS
Розмір матриці:
1/2.7"
Живлення:
12 В
Споживана потужність:
6 Вт
Роздільна здатність:
2880x1620
Кількість ефективних мегапікселів:
5 Мп
Застосування:
зовнішня
Кількість мегапікселів матриці:
5 Мп
Мережеві протоколи:
Режим «день/ніч»:
Інфрачервоний освітлювач:
так
Фокус відеокамери:
2,8 мм
Дальність ІЧ-підсвічування:
30 м
Діапазон робочих температур:
-30 °C
Додаткова інформація
67
Спосіб монтажу:
зовнішній
Комплектація:
  • камера
  • елементи кріплення
Колір виробника:
білий
Країна-виробник:
Китай
Гарантія:
Габарити пакування
Цей товар складається з 1 упаковки
Упаковка №1 (ВхШхГ):
95x95x118 мм