Обслуговування м'яко кажучи ЖАХЛИВЕ!! Я тиждень чекаю на відправку свого замовлення (38821823)!! Продавець Електро Крамниця не передзвонив, не уточнив, взагалі ніяких дій. Ви вважаєте це нормально???? І чат-бот дуже цікавий, видає повідомлення, що замовлення "готується до відправки", воно в них що самостійно пішки буде до мне йти?! Жах!
- Недоліки:
- Жахливе обслуговування, замовлення не відправляють





















