Нагірше відношення продавця MIZI SHOP! Коли ти замовляєш на поштомат отримуєш не те, що ти очікуєш продавець тебе ігнорує, що ти хочеш повернути товар! Добавляє в чорний список і вирішити питання неможливо. Жах!
- Преимущества:
- Ніяких
- Недостатки:
- Маленький






























































































